Webinde

Xbox İçin Muhteşem 2 Oyun Önerisi

27.12.2020
113
Xbox İçin Muhteşem 2 Oyun Önerisi

Xbox İçin Muhteşem Oyun Önerilerini sizler İçin Hazırladık.

Yakın zamanda Xbox Series X veya Xbox Series S satın almışsanız aklınızda hangi oyunları oynayabilirim düşüncesi geçiyordur.

Tasarımı ile ses sistemine benzeyen Xbox kamuoyundan çok tepki aldı tasarımı ile PS5 gerisinde kaldı.

Önemli olan tasarım değil içindekidir diyerek sizler için oyun önerileri hazırladık.

YAKUZA: EJDERHA GİBİ

Serinin 7. Oyunu olan Yakuza oyunu oyun severler tarafından çok ilgi görüyor oyun Japonya’nın yokohama eyaletinde geçiyor özgürce sokaklarda dolaşabilir yeni  insanla tanışabilirsiniz ve unutulmaz görevler yapabilirsiniz.

Oyunda istediğiniz karakterle başlayabiliyorsunuz her karakter için farklı dövüş tarzı yapılmış break dansçı olarak bile başlayabiliyorsunuz.

K-pop karakteri bile olabiliyorsunuz oyun sizi saatlerce başında tutabilecek seviyede önerimizdir.

CYBERPUNK 2077

Oyun kendisinden baya söz ettirdi büyük beklentiler içinde gelen oyun tanıtım sırasında yapılan hatalar yüzünden tanıtımı yapan firmaya dava açıldı bu oyunun kalitesini etkilemedi tabiki.

Firmanın ilk oyunu The Witcher oyun severler tarafından çok ilgi gördü ve yıllar içinde üretici firma kendini geliştirmeye devam etti.

Oyun ilk olarak 2012 yılında duyuruldu yıllarca çıkması beklenildi 8 yıl süren oyun sonunda bu yıl tanıtımı yapıldı en çok beklenilen oyun oldu.

Oyunun konusu güç, gösteriş ve vücut modifikasyonu çılgınlığına kapılmış Night City’de geçiyor özgürce hareket imkanı sunan oyun kullanıcılara özgürlük alanı tanıyor oyunun isminden anlaşıldığı üzere siberpunk bir dünya çıkıyor karşımıza oyunun başrolünde ki “V” Karakteri para kazanmak için karanlık işlere bulaşıyor düşmanlarıyla farklı yollarla mücadele edebiliyor aynı zamanda karakterin kendine ait bir evi var burada işlerinizi planya biliyorsunuz.

Oyunun başında isterseniz karakteri dilediğiniz gibi tasarlıya biliyorsunuz oyun tanıtımı ne kadar kötü yapılsa da kendisinden hayli söz ettireceğe benziyor.

İYİ VAKİT GEÇİRMENİZ DİLEĞİYLE.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.