Webinde

İnstagram Takipçisi En fazla Olan Türkler

12.01.2021
103
İnstagram Takipçisi En fazla Olan Türkler

İnstagram Takipçisi En Fazla Olan Türkler Kimler?

Hepimizin sıkça zaman geçirdiğimiz İnstagram’da, 2020 yılında en çok takipçiye sahip ünlüler açıklandı.

Evet, hepimizin merak ettiği sıralamaya gelin beraber bakalım.

nusret

Dünyada da inanılmaz bir hayran kitlesi olan Nusret, başarılı kasaplığı ve bunu tuzlama şovuyla taçlandırarak büyük bir gözde haline geldi. Birçok ünlü ile paylaşımlar yaparak İnstagram’ı fazlasıyla aktif kullanarak, 31 milyonu geçti ve İnstagram’ın en çok takipçisi olan Türk ünlü oldu. (32.2M)

czn burak

Sosyal medyayı fazlasıyla aktif kullanan ve her bölgeden hayran kitlesi olan Czn Burak, hem çok iyi bir Türk şef hem de bir İnstagram fenomeni. Kendi sunum teknikleriyle epey ilgi çekiyor. İşte böylece ikinci sıraya ismini yazdırdı. (18,4M)

hande erçel

Sosyal medyadan aktif paylaşımlar yapan 27 yaşındaki başarılı oyuncu Hande Erçel, 18 milyon küsur takipçi ile üçüncü sırada yer aldı. (18,1M)

Kuruluş Osman'ın yıldızı Burak Özçivit'in gerçek mesleğini duyunca şok  olacaksınız! Burak Özçivit kimdir, kaç yaşında?

Son zamanlarda televizyon ekranlarında da başarılı oyunculuğunu izlediğimiz 36 yaşındaki yakışıklı oyuncu Burak Özçivit listede dördüncü sırada yer aldı. (16,4M)

acun ılıcalı

Hepimizin hayranlıkla takip ettiği Tv8’in sahibi, Türk televizyonun en başarılı isimlerinden Acun Ilıcalı, İnstagram’ı da fazlasıyla aktif kullanarak beşinci sırada yer aldı. (13,2M)

hadise

Şarkılarıyla birlikte, İnstagram’da yaptığı paylaşımlarıyla sürekli gündemde duran, her adımı olay olan, Belçika’lı güzel şarkıcı Hadise ise listede altıncı olarak yer aldı. (12,3M)

Demet Özdemir'i her 24 İtalyan'dan biri izledi | Kültür-Sanat Haberleri

Son dönemlerde hem ülkemizde hem yurtdışında özellikle İtalya’da fazlasıyla ismiyle anılan başarılı güzel oyuncu Demet Özdemir, bulunduğu reklamlar ve diziler dışında İnstagram’da da fazlasıyla aktif olarak listenin yedinci sırasında bulunuyor. (12M)

fahriye evcen

Eşininde listenin üst sıralarda bulunmasıyla dikkat çeken, oyunculuğunun yanı sıra anneliği ile de hepimizi kendine hayran bırakan başarılı güzel oyuncu Fahriye Evcen sekizinci sırada. (11,2M)

Neslihan Atagül

Son zamanlarda bulunduğu dizilerin yanı sıra İnstagram’da yaptığı paylaşımlarla göz önünde kalan güzel ve başarılı oyuncu Neslihan Atagül ise dokuzuncu sırada. (11,1M)

murat boz

Şarkılarıyla ve jüriliğini yaptığı O Ses Türkiye’de gönlümüzü fetheden Murat boz aynı zamanda İnstagramı’da aktif olarak kullanmakta. Başarılı, yakışıklı şarkıcı ise onuncu sırada yer alıyor. (10,8M)

İtalya’da neden Starbucks yok? Cevabını buradan öğrenebilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.