Webinde

En İyi Antivirüs Programları 2021

01.01.2021
124
En İyi Antivirüs Programları 2021

En İyi Antivirüs Programları 2021

Bilgisayarınızı güvende tutmaya yardımcı olmak için doğru bir antivirüs yazılımını tercih etmelisiniz. Artan sayıda siber tehdit hem işletmeleri hem de tüketicileri hedef aldığından, güvenli ve eksiksiz bir antivirüs güvenlik hizmetine sahip olmak her zamankinden daha önemlidir.

Piyasada çok fazla antivirüs yazılımı var. İşletmeniz veya eviniz için en iyi antivirüs yazılımını seçmek zor bir iş olabilir. Bunun için en iyi antivirüs programları 2021 listemize göz atabilir, doğru yazılımı seçebilirsiniz.

Bitdefender Antivirüs Plus

500 milyondan fazla kullanıcıya sahip olan ve tam özellikli bir paket sunan Bitdefender Antivirus Plus, güçlü yönleriyle öne çıkar. Bitdefender Antivirus Plus’ı basit bir yükleme işlemiyle kurabilir ve çalıştırabilirsiniz. Bitdefender’ın giriş seviyesi antivirüs paketinde sunulan çok sayıda özellik var. Bunlar arasında Wi-Fi güvenlik taraması, bankacılık koruması, güvenli dosya silme, güvenlik açığı tarayıcısı, şifre yöneticisi ve VPN ekleme seçeneğini sayabiliriz.

Norton Antivirüs Plus

En iyi antivirüs programları arasında bir diğeri de Norton Antivirüs Plus. Yazılım, onlarca yıldır kazandığı sağlam bir itibarla piyasada yer alır ve kullanıcılarına yüksek verimlilik vadeder. Ayrıca Norton, yıllık abonelik maliyetleriyle makul bir değer sunar. Kötü amaçlı web sitelerine yapılan ziyaretleri engelleme özelliğiyle adından söz ettirir. Bu antivirüs programı her zaman tetiktedir ve talep üzerine tarama ile sürekli çalışır.

Kasperdky Anti-Virüs

Kaspersky Anti-Virus, tam bir güvenlik paketi olmasa da, sadece antivirüs yazılımı arayanlar için ideal bir uygulama. Program, çok fazla çevresel özelliğe odaklanmak yerine, kötü amaçlı yazılım önleme ve tespit etmeye odaklanır.

ESET NOD32 Antivirüs

ESET NOD32 Antivirus, 30 günlük ücretsiz bir deneme sunar. Yazılımdan memnun kalırsanız, yıllık paketi satın alabilirsiniz. En iyi antivirüs programları arasında yer edinen ESET NOD32 Antivirüs, gerçek zamanlı kötü amaçlı yazılım koruması, mükemmel sezgisel algılama ve kötü amaçlı web sitelerini engellemek için URL filtreleme özelliklerini içeren kullanışlı bir güvenlik paketidir.

G-Data Antivirüs

1980’lerden bu yana varlığını sürdüren G-Data Antivirüs, kötü amaçlı URL engelleme ve birçok virüs türünü tespit etmede oldukça başarılıdır. Bu yazılım, bankacılık koruması, saatlik güncellemeler, ekli kimlik avı e-postalarına karşı koruma, otomatik USB flash bellek denetimi gibi önemli nitelikler barındırır.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.