Webinde

Doğru kişi olduğunu nasıl anlarız?

18.01.2021
59
Doğru kişi olduğunu nasıl anlarız?

Doğru kişi olduğunu nasıl anlarız?

Karşılaştığımız insanın doğru kişi olup olmadığını nasıl anlarız? Ruh eşi ne demektir? Ya da ruh eşinizi bulduğunuzu nasıl anlarsınız? Ya da bulduk mu?

Eğer o kişi doğru kişiyse;

1. Liseli aşık terimi vardır ya, heyecanı kastederiz, saf sevgiyi. İşte liseli aşıklar gibiyseniz doğru yoldasınız. Birbirinizi sürekli arama ihtiyacı duyarsınız. Telefonla geçirdiğiniz vakit çoğalır ve sürekli görüşmek istersiniz. Konuştukça konuşulacak konular artar.

 

 

2. Yoğun ve derin duygular hissetmeye başlarsınız. Sizi aradığındaki o heyecan, sesini duyunca hissettiğiniz o derinlik, gördüğünüzde midenizde uçuşan kelebekler… Pozitif duygular etrafınızı sarar. İçinizde kıpırtı asla dinmez. Heyecan, coşku gibi duygular etkinleşir ve durmaz. Bu duyguların bir kötü yanı ise mantığınızı kenara koymasıdır.

kadın erkek

3. Tartışmaları ve kriz anlarını iyi yönetir ve en az hasar ile konuyu kapatabilirsiniz. Tartışma anında bile bir uyum vardır. Tartışma olsa bile kimse bunu uzatmaz ve büyütmez. Boş yere ilişkiye zarar vermezsiniz. İlişkiyi zedelemezsiniz. Gönlünüzü almak istediğinde kolayca affedebilir ve birbirinizin gönlünü alabilirsiniz.

 

 

4. Övgüler ve iltifatlardan kaçınmazsınız. Sizinle gurur duyduğunu sürekli dile getirir ve bundan çekinmez. Her gün daha da sizi şaşırtabilir. Güzellikleri fark edersiniz.

Erkek ve kadın

5. Duygularınızı açık ve rahat ifade edebilirsiniz. Dolambaçlı cümlelere gerek kalmaz. Direkt konuşabilirsiniz. Güzel ve açık bir iletişim sahibi olursunuz. En zor konuları bile rahatça güvenilir konuşabilirsiniz.

Kadın ve erkek

6. Kıskançlık krizleri olmaz. Birbirinize güvenir ve sadık olursunuz. Rahatsız olunan konular açıkça belirtilir ve ince düşünülür. Örnek olarak meşgul zamanlarda haber verilir ve bekletilmez. Birbirinize anlayışlı olursunuz.

Erkeklerin Kadınlardan

7. Ortak birçok alanınız olur. Birlikte bir şeyler yapmaktan keyif alırsınız. Ortak şeyler dışında da birbirinize uyum sağlayabilirsiniz. Birbirinize zaman ve alan tanırsınız. Birbirinize saygı eksik olmaz.

 

 

8. Eksik yanlarınızı bilir ve birbirinize destek olursunuz. Sosyalleştiğiniz ortam ve toplumlarda eksik olduğunuz konularda birbirinizi korur ve tamamlarsınız. Topluluk içinde tartışmazsınız. Özelinizi başkasına anlatmazsınız.

 

 

9. Gününüzün nasıl geçtiği konusunda bolca konuşursunuz ve sohbet edersiniz. Detaylarla ilgilenir ve soru sorarsınız.

kadın

10. Ruh halinizi anlar ve hissedersiniz. Ona anlatmak istediğinizi uzun uzadıya anlatmanıza gerek kalmaz çünkü o anlayacaktır. Göz teması kurmayı bilirsiniz ve uzunca bakışmalar yeterli olur.

erkek

Ruh eşinizi bulursanız veya bulduysanız webinde.com ailesi olarak sizlere bu şarkıyı armağan ediyoruz. Buraya tıklayın.

Sağlıklı bir vücut için serimizi okudunuz mu?

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.