Webinde

DİZİ ÖNERİLERİ

20.12.2020
151
DİZİ ÖNERİLERİ

Madem ki evdeyiz yılbaşında da 4 gün evde olduğumuza göre sizlere  1 günde bütün sezonunu bitirebileceğiniz mini dizi tavsiyeleri oluşturduk.

1- The Night Manager

6 bölümden oluşan ve IMBD puanı 8,1 alan İngiliz dizisidir. Oyuncularından biri  Hugh Laurie , Amerika’lı olmasına rağmen muhteşem İngiliz aksanıyla oynuyor. Diğer iki oyuncularımız   Tom Hiddleston ve Elizabeth Debicki.

Hikaye, İngiliz casusluk olayıdır. Biraz  polisiye daha çok aksiyon dolu  keyifli  mini dizidir ve 4. bölümde sürpriz var. Biraz üzülecek biraz da güleceksiniz. İzledikten sonra 4. bölümle ilgili yorumlarınızı bekliyoruz.

 

 

 

 

 

 

2-The Night Of

 

9 bölüm ve IMDP puanı 8,5 olan bir Amerika dizisidir. Amerika’nın kendisini özeleştirdiği(?) dizidir. Daha çok aksiyon içerikli diziler seviyorsanız size durağan gelebilir.

Hukuk sisteminin Müslümanlara karşı 11 Eylül’den sonra nasıl davrandığını gösteriyor.1. bölümü kesinlikle izlemenizi tavsiye ederim. Eğer ki gerilmezseniz hiç gerisini izlemeyin çünkü 1. bölüm de empati yaparak kendinizi orada hissederek izlemeniz gerekiyor.

 

 

3-Love, Death & Robots

18 bölümden oluşuyor ama bölümler 10-20 dakika arasında sürüyor. Her bölüm farklı bir animasyon mantığını geliştirerek hazırlanmış. Black Mirror dizisi gibi. Çocuklarla izlememenizi tavsiye ederiz.1. bölümü izledikten sonra 17 bölüm su gibi akacak garanti dizidir.

 

ETİKETLER: , , ,
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.

Footer açıklama yazısı. Bu alan tema ayarlarından değiştirilebilmektedir.